Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

ĒDIENS MUMS IR SVARĪGS

""Nekas nebūtu tik nogurdinošs kā ēšana un dzeršana, ja vien Dievs nebūtu uztaisījis šo procesu tikpat patīkamu, cik nepieciešamu."

/Voltērs (Voltaire)/

Pie mums valda uzskats, ka ēdiens ir ļoti svarīga pasākuma sastāvdaļa - laba ēdienreize var uzlabot Tavu dienu. Tieši tāpēc ēdiens, kurš tiek pasniegts mūsu pasākumu telpās, ir garšīgs un sagatavots izmantojot svaigus vietējos produktus.

 

ĒDIENKARTES PĒC PASŪTĪJUMA

Eksistē pareizais risinājums katram pasākumam un budžetam. Nav svarīgi vai runa ir par saviesīgām vakariņām, pilnas dienas konferenci vai arī Tu vienkārši vēlies kaut ko atspirdzinošu pasākuma laikā – Teikumā atradīsi pareizo risinājumu. Sazinies ar savu pasākuma menedžeri, lai saņemtu ēdienkartes piedāvājumu!

RADOŠI KONCEPTI

Ja klasisks ēdināšanas risinājums nav priekš Tevis, Fantadroms Food Court piedāvā unikālu un garšīgu pasākumu ēdināšanas risinājumu. Fantadroms Food Court atradīsies septiņi rūpīgi izvēlēti ēdinātāji, kuri piedāvās autentiskus ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm.

Mūsu ēdinātāji izmanto labākos pieejamos produktus un viss - sākot no svaigi ceptas maizes un mērcēm, kuras ir gatavotas no ģimenes receptām - tiek sagatavots Fantadromā tā, lai Tu šeit justos kā mājās.

 

Mēs Tev palīdzēsim

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu