Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

FANTADROMS

Iedvesmojoši notikumi notiek iedvesmojošās vietās. Fantadroms ir mājas Jūsu idejām.

Fantadroma telpas ir mērķtiecīgi veidotas tā, lai Tavi pasākumi noritētu bez aizķeršanās. Mums ir jaunākās paaudzes gaismas un skaņas tehnika, sienas, kas pārvietojas, lai telpu piemērotu tieši Tavam pasākumam, mēbeles, kur dizains apvienots ar pasākumiem svarīgu funkcionalitāti un profesionāla komanda.

Ierodies kā viens cilvēks un aizej mainījies - iedvesmots, motivēts un gatavs jaunu ideju īstenošanai. Jā, Jums derēs mūsu pasākumu telpas. Jā, Jūsu iecerētā ideja ir iespējama. Mēs spējam pielāgoties Jūsu vajadzībām - vai nu tās ir konferences vai korporatīvie pasākumi, prezentācijas, meistarklases vai ballītes.

Es vēlos norezervēt telpu:

Kāpēc izvēlēties

Mūsu mērķtiecīgi būvētās, kreatīvās telpas ir veidotas tā, lai Jūsu pasākumi noritētu bez aizķeršanās.

Telpas ir izvietotas dažādos stāvos, ar savstarpēji savienojamām un atvienojamām platībām un pārvietojamām sienām – tās tiešām var pielāgot jebkuram pasākumam.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Jaunā Teika ir viena no iedvesmas bagātākajām vietām Rīgā. Tikai 15 minūtes no centra un Tu nonāc radošuma un mūsdienīgu risinājumu oāzē, kur mājo gudri, dinamiski cilvēki un uzņēmumi.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Pilns serviss un tehniskais nodrošinājums.

Neuztraucies par to, ka, rīkojot pasākumu, būs jāsazinās ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Fantadroma telpas ir aprīkotas ar moderniem tehniskajiem risinājumiem – augstas izšķirtspējas projektori ar ekrāniem, iebūvēta skaņas sistēma, jaunākās paaudzes gaismošanas aprīkojums un cita tehnika. Un, ja būs nepieciešami papildus risinājumi, mūsu komanda tos sagādās. Fantadroma pieredzējušie multimediju speciālisti ir gatavi apkalpot jebkura veida pasākumus, sākot ar ballītēm, koncertiem un beidzot ar starptautiska mēroga konferencēm gan klātienes, gan virtuālā formātā.

Pilns serviss un tehniskais nodrošinājums.

Pilns serviss un tehniskais nodrošinājums.

Viegli transformējamas telpas

Jo unikālāk - jo labāk. Mūsdienās katram pasākumam ir sava forma un pareizais risinājums. Kā tikt ar to galā? Pielāgojies kā Fantadroms. Telpām Fantadromā ir kustināmas sienas, kuras palīdz telpu pieskaņot pasākumam, nevis pasākumu telpām. Pārdotas vairāk biļetes kā plānots? Atveram sienas vaļā un paplašinām telpu. Vēlies vienā un tajā pašā telpā semināru no rīta un darba grupas pēcpusdienā? Fantadroma komanda pārveidos zāli pusdienu pauzes laikā.

Viegli transformējamas telpas

Viegli transformējamas telpas

Pasākumu telpas

Personu skaits
80

Event Space Sam

Ļoti multifunkcionāla telpa sadalāma četrās dažādās daļās, aprīkota ar jaunākās paaudzes projektoriem un ekrāniem, iebūvētu skaņas sistēmu un tehnisko infrastruktūru dažādiem pasākumu formātiem. Pateicoties baltajām sienām, uz kurām var rādīt augstas izšķirtspējas projekcijas, Event Space Sam ir pielāgots gandrīz jebkāda formāta pasākumam un noskaņai līdz 500 personām

500

Event Space Strelka

Pasākumu telpa Jūsu kreatīvākajām pārdomu sesijām, kā arī ballītēm un citām sanākšanām. Telpa ir vairāk nekā 170 kvadrātmetrus plaša un no tās paverās skaists skats uz Jauno Teiku

100
Event Space Belka Event Space Belka

Event Space Belka

Vairāk nekā 100 kvadrātmetri, dienas gaisma, un skaists skats Jaunās Teikas centrālā skvēra virzienā padara Belka par lielisku izvēli pasākumiem brīvā un kreatīvā noskaņā

100

Event Space Laika

Pilnībā aprīkota pasākumu telpa ar augstas izšķirtspējas projektoru un ekrānu, kā arī skaņas sistēmu ar mikrofoniem, kuru var izmantot kā palīgtelpu lielākiem pasākumiem. Telpa no vestibila ir atdalīta ar stikla sienu, kuru var transformēt, padarot Laiku par daļu no vestibila

80

Event Space Félicette

Pilnībā aprīkota pasākumu telpa ar augstas izšķirtspējas projektoru un ekrānu, kā arī skaņas sistēmu ar mikrofoniem un diviem iebūvētiem platekrāna TV semināriem un grupu sanāksmēm līdz 90 personām. Telpu var sadalīt trīs daļās vai arī izmantot kā papildus telpu lielākiem pasākumiem

90

Event Space Sam + Lobby

Apvieno Event Space Sam un vestibilu un iegūsti vairāk nekā 1000 kvadrātmetru plašu telpu. Apvienojot abas zonas, arī viesiem, kuri pavada laiku Fantadroma otrajā stāvā, ir iespēja pilnībā justies kā daļai no pasākuma.

900

Nebula

Telpa ar savu stilu un mūsdienīgu sajūtu, kur sagaidīt pasākuma viesus, organizēt uzkodu pauzes, izvietot foto un izstāžu stendus, kā arī nodoties sarunām pasākuma pauzēs. Nebulu iespējams arī apvienot ar pasākumu zāli SAM, iegūstot papildus plašumu, vai arī izvēlēties Nebulu kā galveno pasākuma norises vietu un piešķirt notikumam brīvu un radošu atmosfēru.

450