Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

MINOX

Minox ir par īpašām sajūtām, ko rada izcils dizains, izsmalcināti kokteiļi un iespēja pacelties augstāk. Minox telpās 14.stāvā ir pieejama viegli modificējama pasākumu zāle, sapulču telpa, plašs kokteiļbārs, skaņas un video tehnika.

Mūsu viesi izvēlas Minox semināriem, apmācībām, produktu prezentācijām, klientu brokastīm un neaizmirstamām ballītēm.

Es vēlos norezervēt telpu:

Kāpēc izvēlēties

Minox ir pasākumu vieta ar unikālu sajūtu, kura būs vienlīdz piemērota lietišķiem semināriem, kā arī neaizmirstamām ballītēm.

Minox atrodas 14.stāvā, telpās ir augstas klases kokteiļbārs un tajā var baudīt burvīgu skatu pār Rīgas jumtiem.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Jaunā Teika ir viena no iedvesmas bagātākajām vietām Rīgā. Tikai 15 minūtes no centra un Tu nonāc radošuma un mūsdienīgu risinājumu oāzē, kur mājo gudri, dinamiski cilvēki un uzņēmumi.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Pilns serviss

Neuztraucieties par to, ka, rīkojot pasākumu Minox telpās, vajadzēs sazināties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Minox pasākumu telpas ir aprīkotas ar moderniem risinājumiem un, ja Jums kaut kas ir nepieciešams papildus, mūsu komanda var palīdzēt to sagādāt.

Pilns serviss

Pilns serviss

Art Deco, Meksika un saulriets

Pasākumam Minox Tev nevajadzēs papildus dekorācijas. Mēs jau esam par visu parūpējušies, Minox interjerā apvienojot Art Deco izsmalcinātību ar sulīgām Centrālamerikas vēsmām, kas kopā ar saulrietu pār Rīgas jumtiem pasākuma viesiem radīs neaizmirstamas sajūtas.

Art Deco, Meksika un saulriets

Art Deco, Meksika un saulriets

Pasākumu telpas

Personu skaits
14

Minox Event Space

Minox Event Space sniedz plašas iespējas rīkot seminārus, lekcijas, apbalvošanas vai svinības elegantā atmosfērā, izbaudot fantastisku skatu no 14. stāva. Minox Event Space ir pilnībā aprīkota pasākumu telpa ar augstas izšķirtspējas projektoru un ekrānu, kā arī skaņas sistēmu un mikrofoniem un iebūvētiem priekšgaismas prožektoriem. Šie tehniskie elementi, apvienoti ar dizaina elementiem un telpaugiem, kuri atrodas Minox, padara to par izcilu izvēli virtuāliem vai hibrīdpasākumiem.

90

Minox Bar

Minox Bar ir perfektā vieta, kur rīkot Tavas konferences noslēguma ballīti, tīklošanas pasākumu, korporatīvo ballīti, banketu vai pat kāzu ceremoniju! Skaisti skati pāri Rīgas jumtiem, elegants dizains un augstas kvalitātes serviss

300
Minox Board Room Minox Board Room

Minox Board Room

Moderna sapulču telpa līdz 14 personām, kur Jūs variet izdomāt kreatīvas idejas skatoties uz Rīgas panorāmu

14