Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

MINOX

Ekskluzīva atmosfēra Jūsu nākošajam pasākumam.

Minox iespaidojis ir Art Deco dizains un Centrālamerikas garšas.

Es vēlos norezervēt telpu:

Kāpēc izvēlēties

Minox ir pasākumu vieta ar unikālu sajūtu, kura būs vienlīdz piemērota lietišķiem semināriem, kā arī neaizmirstamām ballītēm.

Minox atrodas 14.stāvā, telpās ir augstas klases kokteiļbārs un tajā var baudīt burvīgu skatu pār Rīgas jumtiem.

Dinamiska pasākuma vieta

Jaunā Teika ir inovāciju oāze Rīgā. Tā ir vieta, kurā mājo kreatīvi un brīvi domājoši cilvēki un uzņēmumi. Mūsu pilsētas rajons ir perfektā vieta, lai radītu idejas un dalītos ar tām ar līdzīgi domājošajiem.

Dinamiska pasākuma vieta

Dinamiska pasākuma vieta

Pilns serviss

Neuztraucieties par to, ka, rīkojot pasākumu Minox telpās, vajadzēs sazināties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Minox pasākumu telpas ir aprīkotas ar moderniem risinājumiem un, ja Jums kaut kas ir nepieciešams papildus, mūsu komanda var palīdzēt to sagādāt.

Pilns serviss

Pilns serviss

Interjera dizains un skats

Kokteiļbāra interjera dizaina impulss un koncepcijas pamatu pamats ir dzērieni - tekila un mezkāls. Telpu koloristika ir atbilstoša bāra kokteiļu kartes dzērienu tematikai, kā arī ieskicējas nedaudz mežonīgais Meksikas džungļu raksturs un toņi. Sēdvietu plāns ir veidots tā, lai telpu apmeklētāji varētu izbaudīt aiz logiem esošo panorāmu plašā, 180-grādu leņķī, tai skaitā rietumu pusē, kur var novērot elpu aizraujošus saulrietus.

Interjera dizains un skats

Interjera dizains un skats

Pasākumu telpas

Personu skaits
15

Minox Event Space

Minox Event Space sniedz plašas iespējas rīkot seminārus, lekcijas, apbalvošanas vai svinības elegantā atmosfērā, izbaudot fantastisku skatu no 14. stāva. Minox Event Space ir pilnībā aprīkota pasākumu telpa ar augstas izšķirtspējas projektoru un ekrānu, kā arī skaņas sistēmu un mikrofoniem un iebūvētiem priekšgaismas prožektoriem. Šie tehniskie elementi, apvienoti ar dizaina elementiem un telpaugiem, kuri atrodas Minox, padara to par izcilu izvēli virtuāliem vai hibrīdpasākumiem.

100

Minox Bar

Minox Bar ir perfektā vieta, kur rīkot Tavas konferences noslēguma ballīti, tīklošanas pasākumu, korporatīvo ballīti, banketu vai pat kāzu ceremoniju! Skaisti skati pāri Rīgas jumtiem, elegants dizains un augstas kvalitātes serviss

300
Minox Board Room Minox Board Room

Minox Board Room

Moderna sapulču līdz 15 personām, kur Jūs variet izdomāt kreatīvas idejas skatoties uz Rīgas panorāmu

15