Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

TEIKUMS

Teikums ir par produktivitāti darbā un pasākumiem ar pievienoto vērtību. Šeit Tu atradīsi mūsdienīgas kopstrādes telpas, pilnībā aprīkotu pasākumu zāli, dažādu dizainu sapulču telpas un pat divas āra terases.

Dinamiskā Teikuma vide ir lieliska izvēle enerģiskiem un atmiņā paliekošiem pasākumiem.

I want to book an event space for:

Kāpēc izvēlēties

Teikumā atrodas vairākas mājīgas sapulču telpas, katra ar savu dizainu un mērķi, kā arī lielāka, pilnībā aprīkota pasākumu telpa un terases vasaras pasākumiem.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Jaunā Teika ir viena no iedvesmas bagātākajām vietām Rīgā. Tikai 15 minūtes no centra un Tu nonāc radošuma un mūsdienīgu risinājumu oāzē, kur mājo gudri, dinamiski cilvēki un uzņēmumi.

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Dinamiska vide – Jaunā Teika

Pilns serviss

Neuztraucieties par to, ka, rīkojot pasākumu Teikuma telpās, vajadzēs sazināties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Teikuma pasākumu telpas ir aprīkotas ar moderniem risinājumiem un, ja Jums kaut kas ir nepieciešams papildus, mūsu komanda var palīdzēt to sagādāt.

Pilns serviss

Pilns serviss

Radoša atmosfēra

Par Teikumu saka, ka šī ir vieta, kur viss notiek un šeit prāts atveras jaunām idejām. Šī ir vieta biznesa un personīgai izaugsmei, vieta, kur satiekas dažādu nozaru profesionāļi, rodas jaunas sadarbības un draudzības. Tava pasākuma viesi novērtēs telpu radošumu, ērtības un patīkamo atmosfēru.

Radoša atmosfēra

Radoša atmosfēra

Pasākumu telpas

Personu skaits
4

Mountains Mountains

Mountains

Moderna sapulču līdz 15 personām, kur Jūs variet izdomāt svaigākās idejas kalnu ieskāvumā

15

Teikums Terrace North

Skaista terase vasaras ballītēm, semināriem vai meistarklasēm. Pieejama gan privātiem, gan arī korporatīviem pasākumiem. Teikums arī nodrošina ēdināšanas pakalpojumus, kā arī kokteiļu un šokolādes meistarklases. Terasi var apvienot ar Teikums Terrace South lielākiem iekštelpu/ārtelpu pasākumiem. Pieejama tikai vasaras mēnešos!

100
Teikums Terrace South Teikums Terrace South

Teikums Terrace South

Skaista terase vasaras ballītēm, semināriem vai meistarklasēm. Pieejama gan privātiem, gan arī korporatīviem pasākumiem. Teikums arī nodrošina ēdināšanas pakalpojumus, kā arī kokteiļu un šokolādes meistarklases. Terasi var apvienot ar Teikums Terrace North lielākiem iekštelpu/ārtelpu pasākumiem. Pieejama tikai vasaras mēnešos!

100

Henrihs Terrace

Āra terase, kura atrodās biroju ēkas Henrihs 16. stāvā. Henrihs Terrace ir ideālā vieta Tavam vasaras pasākumam pateicoties burvīgiem skatiem pāri Rīgas jumtiem, kā arī papildus 100 kvadrātmetrus plašai telpai ēkas iekšpusē. Terase pieejama tikai vasaras mēnešos un noteiktos laikos.

150
Eseja Eseja

Eseja

Formāla sapulču telpa, perfekta oficiālām pārrunām līdz 6 personām

6
Haika Haika

Haika

Ikdienišķa telpa sapulcēm, kur saziņa starp cilvēkiem stāv pāri datoriem

4
Epitets Epitets

Epitets

Atpūtas telpas stila sapulču telpa, perfekta, lai trenētu runas spējas un veiktu kreatīvas diskusijas

5
Fabula Fabula

Fabula

Praktiskām sapulcēm, kur tiek pieņemti daudzi lēmumi

4