Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

TEIKUMS

Piesātināta kopstrādes telpas atmosfēra Jūsu nākošajam pasākumam.

Atvērtas un aktīvas telpas, kuras izceļ biznesus, personības un idejas.

Es vēlos norezervēt telpu:

Kāpēc izvēlēties

Teikumā atrodas vairākas mājīgas sapulču telpas, katra ar savu dizainu un mērķi, kā arī lielāka, pilnībā aprīkota pasākumu telpa un terases vasaras pasākumiem.

Aktīvā kopstrādes telpas atmosfēra padara Teikumu par lielisku izvēli enerģiskiem un kreatīviem pasākumiem.

Dinamiska pasākuma vieta

Jaunā Teika ir inovāciju oāze Rīgā. Tā ir vieta, kurā mājo kreatīvi un brīvi domājoši cilvēki un uzņēmumi. Mūsu pilsētas rajons ir perfektā vieta, lai radītu idejas un dalītos ar tām ar līdzīgi domājošajiem.

Dinamiska pasākuma vieta

Dinamiska pasākuma vieta

Pilns serviss

Neuztraucieties par to, ka, rīkojot pasākumu Teikuma telpās, vajadzēs sazināties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Teikuma pasākumu telpas ir aprīkotas ar moderniem risinājumiem un, ja Jums kaut kas ir nepieciešams papildus, mūsu komanda var palīdzēt to sagādāt.

Pilns serviss

Pilns serviss

Atmosfēra

Teikums ir moderna un populāra kopstrādes telpa, kā arī pasākumu vieta, kuru raksturo pārdomāta un baudāma vide dažādu nozaru profesionāļiem. Šī ir vieta idejām, biznesa un personīgai izaugsmei, vieta, kurā ir ne tikai telpas darbam, bet arī iespējas iegūt jaunu pieredzi un zināšanas komunicējot ar citām inspirējošām personībām.

Atmosfēra

Atmosfēra

Pasākumu telpas

Personu skaits
4

Teikums Event Space

Pilnībā aprīkota pasākumu telpa ar augstas izšķirtspējas projektoru un ekrānu, kā arī skaņas sistēmu ar mikrofoniem un iebūvētu tiešraides kameru un priekšgaismas prožektoriem. Telpu ir iespējams sadalīt divās daļās. Teikums Event Space ir piemērota telpa semināriem, konferencēm, apmācībām vai svinībām radošā un aktīvā atmosfērā.

120
Workshop room Workshop room

Workshop room

Tikšanās telpa kreatīvām sanāksmēm un jaunām idejām līdz 12 personām. Jums būs pieejams projektors, baltā tāfele un gudrie marķieri, kuri Jums ļaus visu, kas tika uzrakstīts uz tāfeles, Jūsu datorā

15
Mountains Mountains

Mountains

Moderna sapulču līdz 15 personām, kur Jūs variet izdomāt svaigākās idejas kalnu ieskāvumā

15

Teikums Terrace

Skaista terase vasaras ballītēm, semināriem vai meistarklasēm. Pieejama gan privātiem, gan arī korporatīviem pasākumiem. Teikums arī nodrošina ēdināšanas pakalpojumus, kā arī kokteiļu un šokolādes meistarklases. Pieejama tikai vasaras mēnešos!

100

Henrihs Terrace

Āra terase, kura atrodās biroju ēkas Henrihs 16. stāvā. Henrihs Terrace ir ideālā vieta Tavam vasaras pasākumam pateicoties burvīgiem skatiem pāri Rīgas jumtiem, kā arī papildus 100 kvadrātmetrus plašai telpai ēkas iekšpusē. Terase pieejama tikai vasaras mēnešos un noteiktos laikos.

150
Haika Haika

Haika

Ikdienišķa telpa sapulcēm, kur saziņa starp cilvēkiem stāv pāri datoriem

4
Eseja Eseja

Eseja

Formāla sapulču telpa, perfekta oficiālām pārrunām līdz 6 personām

6
Epitets Epitets

Epitets

Atpūtas telpas stila sapulču telpa, perfekta, lai trenētu runas spējas un veiktu kreatīvas diskusijas

5
Fabula Fabula

Fabula

Praktiskām sapulcēm, kur tiek pieņemti daudzi lēmumi

4