Veic rezervāciju

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu

 

PILNĪBĀ APRĪKOTAS TELPAS

Teikuma telpas ir aprīkotas ar augstas izšķirtspējas projektoriem un ekrāniem, mūsdienīgu skaņas sistēmu, rokas, galvas un pat mētājamiem mikrofoniem, TV ekrāniem, tiešraides kamerām, apgaismojumu un citu tehniku, kas nepieciešama Tavam pasākumam. Vienkāršiem semināriem un apmācībām piedāvājam sistēmu, kur pats klients ar viena planšetdatora palīdzību var vadīt visu, sākot ar apgaismojumu un beidzot ar apskaņošanu un projektoru. Lielākām konferencēm, koncertiem un ballītēm Teikuma tehniskā komanda būs lielisks atbalsts Tavu ideju realizēšanā. Klātienes, virtuālie vai hibrīdpasākumi – mūsu tehniskais nodrošinājums ir piemērots jebkuram no šiem pasākumiem.

GAISMAS UN SKAŅAS REŽIJA

Rīkojot pasākumu, ir ļoti daudz lietu, par ko esi atbildīgs, tādēļ ļauj mums parūpēties par tehniskajām niansēm. Teikuma tehniskā komanda radīs īpašu gaismas šovu Tavam pasākumam, rūpēsies lai pasākuma vadītāji, dalībnieki un mūziķi izmanto viņiem ērtu un piemērotu aprīkojumu, lai skaņas kvalitāte būtu perfekta. Piemērosim skatuves iekārtojumu un izvietojumu tieši Tava pasākuma vajadzībām.

MŪSU KOMANDA

Teikuma komandā strādā tikai pieredzējuši gaismas, skaņas un video speciālisti, kuri ir apkalpojuši pasākumus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Neskatoties uz to, vai esi ilggadējs pasākumu rīkotājs vai šis ir Tavs pirmais notikums, mūsu komanda sniegs nepieciešamo atbalstu un rūpēsies, lai pasākums izskatītos un skanētu nevainojami. Nāc ar savu jau gatavo pasākuma tehnisko konceptu vai, ja tāda Tev nav, nesatraucies, palīdzēsim to radīt. 

Fantadroma telpu plāni

Mēs Tev palīdzēsim

Atsūti mums pieprasījumu un mēs Tev sagatavosim piedāvājumu

Pievienot vēl vienu telpu